Groove Music v produkčnom okruhu dostáva ochutnávku Fluent Design | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Groove Music v produkčnom okruhu dostáva ochutnávku Fluent Design

Novinky

Groove Music v produkčnom okruhu dostáva ochutnávku Fluent Design

Na Build 2017 konferencii Microsoft oficiálny predstavil nový dizajnový jazyk – Fluent Design, ktorý bol dovtedy známy pod kódovým označením Project Neon.

Odvtedy sme mohli byť svedkami viacerých aktualizácií, v rámci ktorých poväčšine vývojári tretích strán implementovali tieto dizajnové prvky vo svojich aplikáciách. Na druhej strane treba však povedať, že ani Microsoft nezaháľal, hoci zmien sa dočkali hlavne členovia programu Windows Insider. Teda až doteraz.

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval populárnu aplikáciu Groove Music na verziu 10.17042.1411.0, ktorá je dostupná v produkčnom okruhu. Inými slovami, nemusíte byť členom programu Windows Insider, aby ste mohli zahliadnuť prvé zmeny v štýle nového dizajnového jazyka v rámci spomínanej aplikácie.

Zdroj: vlastný

Aktualizácia okrem dizajnových zmien priniesla aj niekoľko iných noviniek. Vylepšenia prišli napríklad aj v podobe automatických vytváranú playlistov na základe žánru, umelcov a podobne.

Ak by ste chceli aktualizovať Groove Music tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazu nižšie.

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Rozšírenie, ktoré má vo svojom PC viac ako 2 milióny používateľov sleduje vašu históriu aj v inkognito móde

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.