Groove Music pre Windows 10 dostal aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ale jedna z nich vyčnieva nad ostatnými | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Groove Music pre Windows 10 dostal aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ale jedna z nich vyčnieva nad ostatnými | APLIKÁCIE

Novinky

Groove Music pre Windows 10 dostal aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ale jedna z nich vyčnieva nad ostatnými | APLIKÁCIE

Ak patríte medzi fanúšikov Windows platformy a sledujete čo sa aktuálne deje tak Vám dávame do pozornosti najnovšiu aktualizáciu pre aplikáciu Groove Music, ktorá (konečne) prináša viacero noviniek, avšak tou najvýraznejšou je Equalizer.

Microsoft tak prináša do natívnej aplikácie viacero možností ako si prispôsobiť hudbu podľa svojho gusta. Medzi prednastavenými možnosťami nájdete napríklad režimy Flat, Treble Boost, Bass Bost a ďalšie. Update je aktuálne dostupný v rámci okruhu Windows Insider – Fast Ring.

Zdroj: MSP

Pevne veríme, že táto aktualizácia po krátkom testovaní dorazí aj do komerčnej verzie Windowsu. Aplikáciu aktualizujete na odkaze nižšie (ak ste zapojený v programe Windows Insider).

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Cenovka ľudového smartfónu Xiaomi Redmi 5A padla na historická minimá. Aktuálne je dostupný hlboko pod 100€

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.