Groove Music pre Windows 10 dostal aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ale jedna z nich vyčnieva nad ostatnými | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Groove Music pre Windows 10 dostal aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ale jedna z nich vyčnieva nad ostatnými | APLIKÁCIE

Novinky

Groove Music pre Windows 10 dostal aktualizáciu. Prináša nové funkcie, ale jedna z nich vyčnieva nad ostatnými | APLIKÁCIE

Ak patríte medzi fanúšikov Windows platformy a sledujete čo sa aktuálne deje tak Vám dávame do pozornosti najnovšiu aktualizáciu pre aplikáciu Groove Music, ktorá (konečne) prináša viacero noviniek, avšak tou najvýraznejšou je Equalizer.

Microsoft tak prináša do natívnej aplikácie viacero možností ako si prispôsobiť hudbu podľa svojho gusta. Medzi prednastavenými možnosťami nájdete napríklad režimy Flat, Treble Boost, Bass Bost a ďalšie. Update je aktuálne dostupný v rámci okruhu Windows Insider – Fast Ring.

Zdroj: MSP

Pevne veríme, že táto aktualizácia po krátkom testovaní dorazí aj do komerčnej verzie Windowsu. Aplikáciu aktualizujete na odkaze nižšie (ak ste zapojený v programe Windows Insider).

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

TIP  5 skvelých funkcií, o ktorých ste nevedeli v novom Gmaile

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.