Groove Music dostáva aktualizáciu, ktorá prináša drobné vylepšenia | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Groove Music dostáva aktualizáciu, ktorá prináša drobné vylepšenia | APLIKÁCIE

Novinky

Groove Music dostáva aktualizáciu, ktorá prináša drobné vylepšenia | APLIKÁCIE

Microsoft uvoľnil aktualizácie pre Groove Music na Windows 10 Mobile zariadeniach. Aktualizácia je momentálne dostupná len pre členov programu Windows Insider – v rámci okruhu Realease Preview.

Aktuálna verzia aplikácia je tak 10.17042.14112.0. a prináša niekoľko zmien. Tou najvýraznejšou je zobrazovanie fotografie interpreta na obrazovke prehrávania.

Ďalšie zmenu sú viac menej na pozadí a bežný používateľ si ich môže všimnúť len v podobne zvýšenej stability a výkonnosti aplikácie či v oprave viacerých chýb.

Pretých, ktorí aplikáciu Groove Music nepoznajú, tak sa jedná o natívnu aplikáciu Microsoftu, ktorá je dostupná ako pre Windows, tak aj pre iOS či Android platformu. Aplikácia ponúka zároveň viacero možnosti vytvárania playlistov, prehrávania podľa autorov, albumov,  a zároveň je ju možné využívať aj v režime Continuum.

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: úvodný obrázok (WindowsLatest.com)

TIP  V útrobách Microsoftu existuje April Update pre Windows 10 Mobile. Jedná sa iba o chybu?

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.