Groove Music dostáva aktualizáciu, ktorá prináša drobné vylepšenia | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Groove Music dostáva aktualizáciu, ktorá prináša drobné vylepšenia | APLIKÁCIE

Novinky

Groove Music dostáva aktualizáciu, ktorá prináša drobné vylepšenia | APLIKÁCIE

Microsoft uvoľnil aktualizácie pre Groove Music na Windows 10 Mobile zariadeniach. Aktualizácia je momentálne dostupná len pre členov programu Windows Insider – v rámci okruhu Realease Preview.

Aktuálna verzia aplikácia je tak 10.17042.14112.0. a prináša niekoľko zmien. Tou najvýraznejšou je zobrazovanie fotografie interpreta na obrazovke prehrávania.

Ďalšie zmenu sú viac menej na pozadí a bežný používateľ si ich môže všimnúť len v podobne zvýšenej stability a výkonnosti aplikácie či v oprave viacerých chýb.

Pretých, ktorí aplikáciu Groove Music nepoznajú, tak sa jedná o natívnu aplikáciu Microsoftu, ktorá je dostupná ako pre Windows, tak aj pre iOS či Android platformu. Aplikácia ponúka zároveň viacero možnosti vytvárania playlistov, prehrávania podľa autorov, albumov,  a zároveň je ju možné využívať aj v režime Continuum.

Groove Music
Groove Music
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: úvodný obrázok (WindowsLatest.com)

TIP  Klasický Skype stratí podporu už 1. septembra. Používatelia budú musieť presedlať na modernejšiu verziu

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.