Connect with us

Zombie apokalypsa: Grandpa

Windows Hry

Zombie apokalypsa: Grandpa

Keďže nám včera začala nová séria známého seriálu Walking Dead, tak bol by hriech nepredstaviť  Vám hru s tematikou zombie. Predstavte si, že ste už starší pán, ktorý sa zobudí v nemocnici na vozíčku a zistíte, že svet, nie je to čo býval, je tu zombie apokalypsa! Jedine, čo môžete spraviť, je že nasadnete na vozík a dostanete sa rýchlo preč.

Vašou úlohou v tejto hre je utiecť pred dotieravými zombíkmi tak, aby ste sa vyhli pohryznutiu, ale dávajte si pozor, keď sa už raz rozbehnete, tak nezastavíte, pôjdete jednoducho od steny k stene alebo od prekážky k prekážke. Vďaka tejto vlastnosti hra naberá na obrátkach, čo poteší určite každého hráča mobilných hier.

Hra je dostupná pre telefony s Windows Phone 8 a vyššie, najdete ju vo Windows Phone Store zadarmo.

Zdroj: wpextra.cz

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.