Zombie apokalypsa: Grandpa | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Zombie apokalypsa: Grandpa

Windows Hry

Zombie apokalypsa: Grandpa

Keďže nám včera začala nová séria známého seriálu Walking Dead, tak bol by hriech nepredstaviť  Vám hru s tematikou zombie. Predstavte si, že ste už starší pán, ktorý sa zobudí v nemocnici na vozíčku a zistíte, že svet, nie je to čo býval, je tu zombie apokalypsa! Jedine, čo môžete spraviť, je že nasadnete na vozík a dostanete sa rýchlo preč.

Vašou úlohou v tejto hre je utiecť pred dotieravými zombíkmi tak, aby ste sa vyhli pohryznutiu, ale dávajte si pozor, keď sa už raz rozbehnete, tak nezastavíte, pôjdete jednoducho od steny k stene alebo od prekážky k prekážke. Vďaka tejto vlastnosti hra naberá na obrátkach, čo poteší určite každého hráča mobilných hier.

Hra je dostupná pre telefony s Windows Phone 8 a vyššie, najdete ju vo Windows Phone Store zadarmo.

Zdroj: wpextra.cz

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.