GoPro nebude pokračovať na Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

GoPro nebude pokračovať na Windows 10

Novinky

GoPro nebude pokračovať na Windows 10

Ide naozaj o veľké prekvapenie, pretože ak vývojarí ako sú tí z GoPro majú už vytvorenú hotovú aplikáciu, tak tranzícia na Windows 10 je hračkou. Na takýchto princípoch bol predsa Windows 10 Microsoftom budovaný. Preto vyhlásenie, že GoPro nebude na Windows 10 prichádza ako čistý blesk z neba.

GoPro je jedna z najrozšírenejších kamerových služieb na všetkých platformách. Vývojári GoPro uviedli ešte v čase keď akurát prichádzala na trh Lumia 950 a 950XL, že už vyvíjajú aplikáciu GoPro aj na Windows 10. Vyzerá to ale, že plány sa výrazne zmenili.

V praxi to znamená, že aplikácia GoPro, ktorá je v súčasnosti už na Windows Store nedostane žiadne ďalšie aktualizácie.

Firma svoje konanie podrobne nevysvetlila, ale uistila uživateľov, že svoje zariadenia GoPro budú môcť ľahko prepojit so svojimi Windows telefónmi, ale samotná aplikácia nebude už aktualizovaná o nové možnosti.

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.