Google si tento rok pre nás chystá viacero noviniek. Dočkáme sa nových smartfónov, slúchadiel, ale aj smart hodiniek | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google si tento rok pre nás chystá viacero noviniek. Dočkáme sa nových smartfónov, slúchadiel, ale aj smart hodiniek

vernee x recenzia

ANDROID

Google si tento rok pre nás chystá viacero noviniek. Dočkáme sa nových smartfónov, slúchadiel, ale aj smart hodiniek

Spoločnosť Google v októbri tohto roku predstaví ďalšiu generáciu zariadení Pixel. Celý svet napäto očakáva ďalšiu generáciu smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL, no spoločnosť si pre nás chystá o čosi viac. S najnovšími uniknutými informáciami prišiel jeden z najznámejších leakerov Evan Blass, ktorý o pripravovaných novinkách informoval na svojom Twitteri. Z jeho Tweetu je celkom jasné, že ďalší Pixel event prinesie aj úplne nové zariadenie.

Google chystá viacero noviniek

Ak bude naozaj všetko tak, ako uviedol Evan Blass, spoločnosť Google nám v októbri predstaví očakávanú novú generáciu smartfónov Pixel, druhú generáciu slúchadiel Pixel Buds, no do Pixel rodiny sa pridajú aj úplne nové smarthodinky. S novými smarthodinkami od Googlu by mohlo súvisieť aj nedávne premenovanie operačného systému Android Wear na Wear OS. Spoločnosť Google sa už dlhšiu dobu pokúša konkurovať Applu v oblasti smarthodiniek a vlastné Pixel smarthodinky, by tomuto “ťaženiu” určite pomohli.

Čo na to hovoríte? Jedná sa podľa Vás o relevantné informácie a naozaj sa dočkáme smarthodiniek Pixel? V spojení s novou generáciou smartfónov Pixel 3 a Pixel 3 XL by sa jednalo o vynikajúcu kombináciu, ktorá by mohla spoločne priniesť vysokú mieru kompatibility a množstvo ďalších využití.

TIP  Asus predstavil výkonný smartfón Asus Zenfone Ares s 8 GB RAM a podporou AR a VR

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.