Google prestal ignorovať Microsoft obchod. Vložil tam po dlhej dobe svoj prehliadač Chrome | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google prestal ignorovať Microsoft obchod. Vložil tam po dlhej dobe svoj prehliadač Chrome | APLIKÁCIE

Novinky

Google prestal ignorovať Microsoft obchod. Vložil tam po dlhej dobe svoj prehliadač Chrome | APLIKÁCIE

Legenda hovorí, že Microsoft obchod mal kedysi aplikácie od Google, ale mnohí z nás ich nestihli stiahnuť. Teda aspoň doteraz. V Microsoft obchode po dlhej dobe ignorancie spoločnosti Google sa objavila aplikácia, konkrétne internetový prehliadač Google Chrome.

Google Chrome stiahnete už aj z Microsoft Store obchodu

Čo to znamená pre používateľov Windowsu? Ak by sme chceli byť trošku ironický, tak Internet Explorer stratil na význame, Chrome je možné stiahnuť už aj cez obchod. Prehliadač je dostupný len pre desktop zostavenia. S veľkou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou však môžeme povedať, že tam to pravdepodobne aj ostatne. Preto ak ste dúfal, že si ho nainštalujete aj na smartfónoch tak to nie je (aktuálne) možné.

Inštalačný súbor pre internetový prehliadač Google Chrome nájdete v Microsoft obchode cez odkaz nižšie.

Google Chrome Installer
Google Chrome Installer
Developer: Google Inc
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Apple to Microsoftu poriadne natrel! Nový systém prináša veľmi zaujímavé funkcie, ktoré užívatelia Windows 10 budú chcieť taktiež!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.