Google plánuje pridať nové funkcie do populárnej služby Gmail. Na toto sa môžete tešiť | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google plánuje pridať nové funkcie do populárnej služby Gmail. Na toto sa môžete tešiť

vernee x recenzia

Novinky

Google plánuje pridať nové funkcie do populárnej služby Gmail. Na toto sa môžete tešiť

Google plánuje pridať nové funkcie do populárnej služby Gmail. Na toto sa môžete tešiť

Google sa chystá vylepšiť funkcionality ako aj vizuál jednej z najpopulárnejších služieb vôbec – e-mailového klientu Gmail.

Gmail čakajú zmeny k lepšiemu

Podľa e-mialu, ktorý začal kolovať medzi G Suite používateľmi Google sa chystá spraviť viacero zmien. Napríklad pribudne lepšia podpora, ktorá bude dostupná aj offline, nový dizajn či funkcionality ako sú Chytré odpovede, možnosť odloženia e-mialu a ďalšie.

Novinky by mali najprv zavítať medzi G Suite administrátorov cez Early Acces Program (EAP) a neskôr aj medzi používateľov Gmailu. Poslednou novinkou, ktorú Google predstavil v rámci Gmail služby je možnosť Chytrých odpovedí, avšak len pre používateľov Android a iOS zariadení.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Takto bude vyzerať Google Pixel 3 XL, teda nový vlajkový smartfón od spoločnosti Google. Páči sa Ti?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.