Connect with us

Google odpočúva aj vás. Tu si môžete pozrieť všetko čo o vás vie

IT

Google odpočúva aj vás. Tu si môžete pozrieť všetko čo o vás vie

Nedávno sme vám priniesli článok, kde hovorili o tom ako spoločnosť Samsung odpočúva cez svoje Smart TV samotných používateľov, avšak nerobí to sama.

Totiž informácie o nás zbiera každý jeden väčší technologický gigant a výnimkou nie je ani spoločnosť Google, ktorý si nahráva všetky hlasové vaše vyhľadávania. Vypočuť si ich môžete aj vy sami. Jediné čo musíte preto spraviť je prihlásiť sa do svojho účtu a navštíviť tento odkaz.

Zdroj: vlastný

Ak ste vyššie nenašli žiadne odkazy tak sa ešte neradujte, to nie je jediné mieste kde o vás Google skladuje dáta. Na tomto druhom odkaze totiž nájdete zaznamená všetky vyhľadávania, ktoré ste spravili cez internetový prehliadač Google Chrome.

Zdroj: vlastný

Prečo nás sledujú? Najväčšie príjmy spoločnosti Google sú z reklamy a vďaka zozbieraným dátam je možné jednoduchšie ju zacieliť a tak zvyšovať šancu, že vás reklama osloví.

Našli ste aj vy svoju históriu vyhľadávania?

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať IT

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.