Google Now vs Siri vs Cortana | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google Now vs Siri vs Cortana

Novinky

Google Now vs Siri vs Cortana

Virtuálna asistentka, keď s nou prišiel Apple bola to taká mala mobilná revolúcia. Nikto nevedel čo presne od toho očakávať, aké to bude mať využitie a podobne, ale každý to chcel. Google dlho nečakal s odpoveďou a prišiel s „Google Now“ , a ako posledný prišiel s asistentom v mobile aj Microsoft. Pre nás používateľov je to taký malý zázrak, že z mobilu sa stal interaktívny spoločník, ktorý nám vie často krát vyhľadať informácie bleskovou rýchlosťou bez najmenšej námahy. O kvalite jednotlivých asistentov sa vedú dlhé diskusie, zástancovia Apple samozrejme bojujú za Síriu, Androiďáci za svoju asistentku a Windows Phone užívatelia obhajujú ako inak Cortanu. Poďme si pozrieť krátke video, ktoré porovnáva tieto tri rôzne asistentky pri rovnakých úlohách. Sami si vytvorte názor, ktorá asistentka je tá najlepšia.

Zdroj videa: phonearena.com

TIP  Microsoft aktualizoval Cortanu na Windows 10 zariadeniach. Prináša nové funkcie a dostupná je pre každého s Windows 10 PC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.