Google Drive klient pre Windows 10 – Explorer for G-Drive | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google Drive klient pre Windows 10 – Explorer for G-Drive | APLIKÁCIE

Novinky

Google Drive klient pre Windows 10 – Explorer for G-Drive | APLIKÁCIE

Oficiálnej aplikácie od Google sa pre Windows asi nikdy nedočkáme, prečo aj? Veď je to konkurencia. To však neznamená, že vo Windows Store sa nenachádzajú použiteľné alternatívy. Takou je aj Explorer for G-drives, ktorý ponúka správu vášho Google úložiska.

Aplikácia v podstate ponúka takmer všetko čo aj klasické úložisko Google Drive. Prehľad vašich súborov, možnosť ich presúvania, mazania, zdieľania, ukladania či Živé editovanie. Jedinou nevýhodou tejto aplikácie je, že neponúka možnosť Živej editácie.

Rozhranie aplikácie Explorer for G-Drives (Google Drive pre Windows)

Aplikácia je dostupná v podstate pre celú platformu Windows – na PC, smartfóny, Hub ci HoloLens. V obchode ju nájdete v dvoch verziách. Prvá z nich je bezplatná, čo si vybralo daň v podobe reklám ktoré však nijak výrazne nerušia jej používanie. Platená verzia aplikácie je momentálne v 80% zľave, ktorá odstraňuje reklamy. PS: aplikácia ponúka aj cool implementáciu overovania vašej totožnosti prostredníctvom funkcie Windows Hello.

Explorer for G-Drive Free
Explorer for G-Drive Free
Developer: Virtual Pulse
Price: Free+
Explorer for G-Drive Pro
Explorer for G-Drive Pro
Developer: Virtual Pulse
Price: $7.99  $2.99+

Zdroj: vlastný

TIP  Opera 53, jeden z najkonkurenčnejších prehliadačov je dostupný v stabilnej verzii. Tu ho stiahnete!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.