Google Chrome vám po novom umožní exportovat vaše uložené heslá do počítače. Tu je návod ako na to | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google Chrome vám po novom umožní exportovat vaše uložené heslá do počítače. Tu je návod ako na to

Návody

Google Chrome vám po novom umožní exportovat vaše uložené heslá do počítače. Tu je návod ako na to

Google Chrome vám po novom umožní exportovat vaše uložené heslá do počítače. Tu je návod ako na to

Jednou zo základných funkcií novodobých prehliadačov je v súčasnosti schopnosť spravovania vašich povolení, ktoré viete v prípade potreby upravovať, vrátane pokročilej správy hesiel. Najnovšia verzia prehliadača Chrome (65) ponúka rozšírené možnosti správy hesiel pod položkou vlajky, ktorú vyvoláte nasledovnými krokmi.

Ako exportovať heslá z Google Chrome do počítača

  • Najprv si stiahnite najnovšiu verziu internetového prehliadača Chrome (32bit, 64bit).
  • Otvorte teraz stránku „Chrome:flags“.
  • Následne uvidíte položku „#password-export flag“ pod ktorou sa nachádzajú experimenty. Aktivujte ich.
  • Teraz v Nastaveniach prehliadača nájdete položku „Manage Passwords“, z ktorej budete môcť exportovať heslá do CSV súboru.

Okrem možnosti exportovania hesiel najnovšia aktualizácia pre internetový prehliadač Google Chrome priniesla podporu CSS Paint API a bola predstavená ďalšia verzi API súborov, konkrétne Server Timing API, ktorá umožňuje webovýcm serverom prenášať informácie o časovaní informácií prostredníctvom hlavičky HTTP do prehliadačov. Kompletný prehľad noviniek si môžete pozrieť na videu nižšie alebo na zdrojovom odkaze.

Zdroj: Google

 

TIP  Microsoft spúšťa ďalšie podmorské datacentrum. Jeho úlohou je skvalitnenie cloudových služieb v pobrežných mestách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.