Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá

Novinky

Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá

Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá

Google pripravuje v novej verzii obľúbeného internetového prehliadača Google Chrome veľmi zaujímavú novinku. Prehliadač Chrome totiž ponúkne užívateľom veľmi jednoduchý spôsob exportovania všetkých uložených hesiel. Nová funkcia by sa pritom mala objaviť už v najbližších aktualizáciách.

Export hesla v prehliadači Chrome bude určite zaujímavá funkcia, ak napríklad užívatelia budú časom chcieť prejsť na iný prehliadač, poprípade budú chcieť svoje hesla importovať aj do svojich ďalších desktopových zariadení. Zatiaľ čo iné prehliadače iba väčšinou podporujú možnosť importu hesla, Google Chrome už čoskoro ponúkne možnosť rýchleho a ľahkého exportu všetkých hesiel.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: Google, obrázok v článku: Gsmarena.com

TIP  Ďalšia aktualizácia operačného systému Windows 10 bude označená ako October 2018 Update

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.