Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá

Novinky

Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá

Google Chome dostáva novú funkciu, vďaka ktorej budeš môcť exportovať všetky heslá

Google pripravuje v novej verzii obľúbeného internetového prehliadača Google Chrome veľmi zaujímavú novinku. Prehliadač Chrome totiž ponúkne užívateľom veľmi jednoduchý spôsob exportovania všetkých uložených hesiel. Nová funkcia by sa pritom mala objaviť už v najbližších aktualizáciách.

Export hesla v prehliadači Chrome bude určite zaujímavá funkcia, ak napríklad užívatelia budú časom chcieť prejsť na iný prehliadač, poprípade budú chcieť svoje hesla importovať aj do svojich ďalších desktopových zariadení. Zatiaľ čo iné prehliadače iba väčšinou podporujú možnosť importu hesla, Google Chrome už čoskoro ponúkne možnosť rýchleho a ľahkého exportu všetkých hesiel.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: Google, obrázok v článku: Gsmarena.com

TIP  Funkcia najnovšieho Windowsu 10 bude podorovať okamžitú komunikáciu s Androidom a dokonca aj iOS zariadeniami

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.