Geforce NOW služba je dostupná vo free beta verzii pre väčšinu Windows a MAC počítačov. Náročné hry si tak zahráte aj na starých "šuntoch" | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Geforce NOW služba je dostupná vo free beta verzii pre väčšinu Windows a MAC počítačov. Náročné hry si tak zahráte aj na starých “šuntoch”

Novinky

Geforce NOW služba je dostupná vo free beta verzii pre väčšinu Windows a MAC počítačov. Náročné hry si tak zahráte aj na starých “šuntoch”

Na CES 2018 spoločnosť NVIDIA oznámila spustenie služby GeFroce Now, streamovacej video služby, ktorá umožňuje spustenie hier na externetom počítači. Dostupná je pre takmer miliardu používateľov Windows 10 počítačov.

Službu Gefroce NOW je možné prepojiť s knižnicami  herných platforiem ako sú napríklad Uplay PC, Ubisoft a ďalšie. Následne prostredníctvom internetu používatelia budú môcť hrať hry prostredníctvom živého streamu v 1080p rozlíšení do 120 obrázkov za sekundu bez toho, aby mali výkonný počítač.

Geforce NOW služba – nový spôsob hrania hier

Služba je aktuálne dostupná pre väčšinou Windows počítačov v Severnej Amerike a v Európe a je lokalizovaná do viacerých jazykov. Pretých, ktorí o tejto službe počujú prvýkrát tak sa jedná o možnosť spustenia hry na externom zariadení pričom toto externé zariadenie budete fyzicky ovládať z pohodlia obývačky. Inými slovami na to, aby ste si zahrali novšie herné tituly nebudete musieť mať doma výkonné zariadenie. Postačí vám rýchly internet a účet Gefroce Now.

Zdroj: Gefroce NOW

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie