GearBest zapĺňa EÚ sklady stovkami produktov. Nakupovanie elektroniky je tak výrazne lacnejšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

GearBest zapĺňa EÚ sklady stovkami produktov. Nakupovanie elektroniky je tak výrazne lacnejšie

TIP REDAKCIE

GearBest zapĺňa EÚ sklady stovkami produktov. Nakupovanie elektroniky je tak výrazne lacnejšie

Zahraničný obchod GearBest.com aktuálne naplnil svoje sklady, ktoré má umiestnené v Európe ďalšími desiatkami produktov. Medzi nimi nájdeme ako gadgety, smartfóny, spotrebiče či inú elektroniku. Najlepšie na tom je, že všetok tovar objednaný z EU skladu prešiel už colným konaním a teda cena je finálna. EÚ sklady sú označené ako: G-W-2, G-W-4, G-W-5 a G-W-13. Kompletný prehľad produktov nájdeš na odkaze nižšie.

EU sklady Gearbestu, z ktorých nakupuješ bez CLA a DPH

5 tipov z EU skladu, ktoré by si nemal premeškať

Ak miluješ hry tak by si určite nemal premeškať aktuálnu „chuťovku“ v podobe malého herného PC GPD Win, ktorý aktuálne môžeš mať za menej ako 314€ spolu aj s poštovným.

GPD Win herny mini PC

Zdroj: produktová fotografia

Mini herný PC GPD Win nájdeš tu

Štýlový smartfón Z1 Pro z kuchyne stále rastúcej spoločnosti UMIDIGI s unikátnym dizajnom ako aj  výbavou nájdeš na odkaze nižšie za menej ako 222€. PS: smartfónu ponúka 6GB RAM, duálny fotoaparát, 5,5“ FULL HD displej či osemjadrový procesor.

UMIDIGI Z1 Pro

Zdroj: produktová fotografia

UMIDIGI Z1 Pro 4G Phablet aktuálne nájdeš v EU sklade za cenu, ktorá sa tak často nevidí

Víkendové vysávanie nemusí byť vôbec namáhave. Aktuálne môžeš kúpiť Xiaomi vysávač vďaka kupónu „HSC4thD121“ o viac ako 100€ lacnejšie. Vide ťa tak spolu aj s poštovným za menej ako 270€.

Xiaomi vysavac produktova fotografia

Zdroj: produktová fotografia

Original Xiaomi Mi Robot Vacuum vysávač nájdeš v limitovanej ponuke tu

TIP  Vďaka veľkému záujmu je 64GB pamäťová karta opäť dostupná za 14,59€! Ponuka bude aktívna už len niekoľko dní

Rad fotíš či natáčas videá? Tak potom práve táto 4K kamera sa ti bude pozdávať. Je totiž aktuálne dostupná za menej ako 43€ spolu aj s poštovným a to priamo z EÚ skladu.

4K kamera EU sklad

Zdroj: produktová fotografia

4K kameru s lákavou cenou nájdeš tu

Rád by si si zalietal s dronom, ktorý ti vydrží viac ako 5 minút letu a zároveň ponúka HD kameru či pokročilé funkcie? Tak si tu správne. Nižšie ti dávame do pozornosti drona značky Husban, ktorý je aktuálne dostupný z EÚ skladu v limitovanej ponuke za menej ako 79€.

HUBSAN H507A X4 Star Pro

Zdroj: produktová fotografia

Nepremeškaj aktuálne prebiehajúcu zľavu na drona značky HUBSAN

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.