GearBest otvoril v Česku sklad. Doručovanie bude extrémne rýchle a bez dodatočných poplatkov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

GearBest otvoril v Česku sklad. Doručovanie bude extrémne rýchle a bez dodatočných poplatkov

TIP REDAKCIE

GearBest otvoril v Česku sklad. Doručovanie bude extrémne rýchle a bez dodatočných poplatkov

Nakupujete v Číne aj vy? Už nebudete musieť, teda áno, ale tovar bude skladom v Európe. Jeden z najväčších internetových obchodov na svete GearBest.com otvára v týchto dňoch svoj prvý sklad v Českej republike (označenie skladu na stránke je EU-5).

Zdroj: vlastný

Čo to pre koncového používateľa bude znamenať? Hoci ponuka v Európskych skladoch nie je až tak bohatá, tak aj napriek tomu je možné tam nájsť celkom zaujímavé produkty s cenovkou výrazne nižšou ako v kamenných obchodoch. Na konci dňa, treba však upozorniť, že hoci sa sklad fyzicky nachádza v EÚ, tak aj napriek tomu, platia čínske obchodné podmienky (napr. záruka pre vybrané produkty je 1 rok). V každom prípade, je to dobrá správa hlavne pre nás, totiž na jednej strane sa vyhneme platbám ako je DPH či CLO (prípadne dovoz bez DPH a CLA garantuje obchod cez typ dopravu EU Express z CN skladov) keďže sa tovar už fyzicky nachádza v EÚ a na druhej strane, máme aj možnosť ušetriť peniažky. Treba však dodať, že doprava v rámci EÚ nie je zadarmo, väčšinou je spoplatnená symbolickým poplatkom pár €.

Zdroj: vlastný

PS: doručenie z EÚ skladov je približne 2 až 7 dní, teda svoj nový smartfón môžete mať doma reálne už do týždňa.

Zdroj: tlačová správa

TIP  Vernee Mars Pro s 6GB RAM momentálne kúpiš najlacnejšie na trhu, a to priamo od slovenského distribútora

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.