Geanee prichádza s 4" Windows Phone zariadením | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Geanee prichádza s 4″ Windows Phone zariadením

Novinky

Geanee prichádza s 4″ Windows Phone zariadením

Japonská spoločnosť Geanee predstavila nový mobilný telefón pod označením Y12, ktorý je poháňaný operačným systémom Windows 10 Mobile.

Geanee Y12

Geanee Y12 je mobilný telefón primárne určený pre menej náročných používateľov. Príde s malým kompaktným displejom o veľkosti 4“ s rozlíšením 800×480 bodov. Hoci ešte nie je známe, aký procesor bude tvoriť srdce zariadenia, avšak predpoklad je na 1 GHz procesor staršej výroby, ktorému bude sekundovať 1 GB RAM pamäte a 8 Gb úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD kartu. Na zadnej strane bude umiestnený podľa dostupných informácií 5 MPx fotoaparát a na prednej strane šošovka s rozlíšením 2MPx. Výrobca tiež deklaruje, že Y12 bude podporovať rýchly prenos dát v 4G sieti. Ďalej, batéria by mala dostať kapacitu 1800 mAh, čo pri veľkosti 4“ a rozlíšení 800×480 bodov by mohlo priniesť aj niekoľko dňovú výdrž. Telefón príde v dvoch vyhotoveniach, v bielom a v čiernom kabáte.

Predpokladaný termín dostupnosti zariadenia avšak nie je ešte známy, ale predpokladá sa, že na trh sa dostane spolu s oficiálnym predstavením operačného systému Windows 10 Mobile. Cenovka tohto zariadenia by mala byť 105 dolárov.

Zdroj: s-max.jp, neowin.net

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.