Gameloft upravuje svoje stanovisko, v ktorom obvinili Microsoft z konca vývoja Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Gameloft upravuje svoje stanovisko, v ktorom obvinili Microsoft z konca vývoja Windows Phone

Novinky

Gameloft upravuje svoje stanovisko, v ktorom obvinili Microsoft z konca vývoja Windows Phone

Gameloft upravuje svoje stanovisko, v ktorom obvinili Microsoft z konca vývoja Windows Phone

Zhruba týždeň dozadu spoločnosť Gameloft, ktorá sa zaoberá vývojom hier pre mobilné platformy oznámila, že končí s podporou hry Dungeon Hunter 5. Stanovisko, ktoré bolo komunikované si môžete prečítať nižšie.

Dôvodom zrušenia podpory mal byť koniec záujmu Microsoftu a Windows Phone platformu

“Pre Windows Phone používateľov: Microsoft nedávno oznámil koniec vývoja tejto platformy. Z tohto dôvodu, nebudete naďalej vytvárať aktualizácie pre DH5 pre Windows Phone zariadenia, a dávame možnosť Windows Phone používateľov presunúť sa na iOS/Android/PC zariadenia. Táto akcia je nenávratná, takže sa uistite čo ste si vybrali.”

Nové stanovisko Gameloftu uvádza všetko na správnu mieru

Mnoho mediálnych portálov túto správu prebralo s tým, že Gameloft odhalil internú komunikáciu medzi spoločnosťami, z ktorej vyplynulo, že Microsoft na platformu Windows Phone zanevrel natrvalo. Avšak jednalo sa dezinformáciu. V najnovšom stanovisku sa spoločnosť Gameloft pokúša všetko uviesť na správnu mieru:

“Vnútorná chybná komunikácia viedla k nesprávnemu stanovisku hovoriacom o konci podpory pre Dungeon Hunter 5 na Windows Phone zariadeniach.

Pre upresenenie, dôvodom prečo nebudeme uvoľňovať ďalšie aktualizácie pre Windows Phone je ten, že nanešťastie, komunita hráčov na tejto platforme sa stala príliš malá na podporu.

Ďakujeme všetkým Windows Phone hráčom za ich nadšenie z Dungeon Hunters 5, a ponúkame im možnosť presunutia ich účtov na Windows PC alebo na iOS/Android zariadenia, ak budú chcieť hrať s najnovšími obsahom a eventmi.

Dungeon Hunter 5 budete aj naďalej dostupný na Windows Phone zariadenia pre používateľov, ktorí sa rozhodli zostať na tejto platforme s aktuálnymi funkcionalitami, avšak do budúcnosti nebudú dostávať aktualizácie.”

Zdroj: Gameloft.com

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.