Game Troopers vypustia do obchodu neoznámenú hru ešte tento týždeň, tipnite si akú | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Game Troopers vypustia do obchodu neoznámenú hru ešte tento týždeň, tipnite si akú

Novinky

Game Troopers vypustia do obchodu neoznámenú hru ešte tento týždeň, tipnite si akú

Herné štúdio Game Troopers, ktoré má na svojom konte viacero úspešných titulov ako sú napríklad Tiny Troopers, Make it Rain, Monster GO, Overkill 3,… by malo v priebehu tohto týždňa vypustiť do obehu ďalšiu hru, avšak nevieme ešte akú. Táto informácia pochádza zo sociálnej siete Twitter zo včerajšieho dňa, kedy sa jeden z fanúšikov tohto herného štúdia pýtal na dostupnosť hry Trucking 3D Game Troopers, o ktorej je známe, že by sa mala do Windows obchodu dostať už čoskoro, na čo dostal odpoveď:

„To je tajomstvo. A toto je ďalšie tajomstvo: Tento týždeň vypustíme ďalšiu novú hru“

game_troopers_tweet

Mnohí nadšenci tohto herného štúdia predpokladajú, že by sme sa mohli dočkať známej hry The Last Door, na ktorej podľa oficiálnych vyjadrení Game Troopers pracovalo v spojitosti s jej transformáciou z Android a iOS zariadení na Windows zariadenia, ale či tomu bude tak nevieme.

Medzi posledné tituly tohto herného štúdia patria hry ako sú Abyss, What in the World, Twins, Lines, ktoré tak isto boli vypustené do obchodu bez väčšej propagácie.

Zdroj: Neowin.net

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.