O Samsung Galaxy S9 je vraj vysoký záujem. Za päť dní sa naň prišlo pozrieť 1,6 milióna ľudí | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

O Samsung Galaxy S9 je vraj vysoký záujem. Za päť dní sa naň prišlo pozrieť 1,6 milióna ľudí

ANDROID

O Samsung Galaxy S9 je vraj vysoký záujem. Za päť dní sa naň prišlo pozrieť 1,6 milióna ľudí

O Samsung Galaxy S9 je vraj vysoký záujem. Za päť dní sa naň prišlo pozrieť 1,6 milióna ľudí

Spoločnosť Samsung pred pár dňami predstavila nové vlajkové modely Galaxy S9 a Galaxy S9+, ktoré budú akýmsi pokračovateľom osmičkovej rady. Na prvý pohľad si možno menej znalí užívatelia povedia, že tieto smartfóny prinášajú iba málo inovácii, ale opak je pravdou. Aj keď viaceré média neustále odhadujú, že rodina Galaxy S9 sa nebude až tak dobre predávať ako modely Galaxy S9, vyzerá to na absolútny blud.

Samsung prezradil, že jeho propagačné centra v Južnej Kórei, navštívilo za päť dní viac ako 1,6 milióna ľudí. Takéto davové “šialenstvo” sa deje aj napriek možno vonkajším nevýrazným zmenám oproti Galaxy S8čkám. 9. generácia rady Galaxy sa však predovšetkým sústreďuje na vysoký výkon a veľmi dobrý fotoaparát, ktorý bude určite patriť medzi jeden z najlepších, aký dnes smartfóny ponúkajú.

Galaxy S9 ako podceňovaná vlajková loď?

Technologický gigant novú generáciu vlajkových lodí tlačí von aj prostredníctvom nového marketingu. Po celom svete sa totiž nachádzajú rôzne štúdia či promotéri, ktorých cieľom je ľudí oboznámiť s funkciami nového Galaxy S9. Takéto zastávky sa dokonca dostali aj na Slovensko a Česko a vieš si tak veľmi nový Galaxy dokonalo vyskúšať. Samozrejme číslo 1,6 milióna treba zobrať do úvahy, pretože to ešte neznamená, že všetci ľudia si aj nový Galaxy S9 alebo Galaxy S9+ zakúpia.

Nový Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ sa na Slovensko dostane už o pár dní. Samsung má momentálne pripravenú zaujímavú akciu, v rámci ktorej na nové modely môžeš získať zaujímavý finančný bonus až do výšky 500 eur. O cene a dostupnosti nových modelov u nás sa viac dočítaš na tomto odkaze.

TIP  Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva ďalšie dve luxusné farby. Ako sa Vám páčia?

Zdroj: Phonearena, úvodný obrázok: YouTube

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.