Prototyp Samsungu Galaxy Note 9 prešiel benchmarkom. Ten prezradil zaujímavé parametre | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prototyp Samsungu Galaxy Note 9 prešiel benchmarkom. Ten prezradil zaujímavé parametre

Galaxy note 8

ANDROID

Prototyp Samsungu Galaxy Note 9 prešiel benchmarkom. Ten prezradil zaujímavé parametre

Prototyp Samsungu Galaxy Note 9 prešiel benchmarkom. Ten prezradil zaujímavé parametre

Je to len pár dní, čo Samsung predstavil nové vlajkové smartfóny Galaxy S9 a Galaxy S9+ a už sa objavujú prvé úniky o ďalšom veľkom smartfóne, ktorý ponesie prírastok Galaxy Note 9. Práve ten by sa podľa únikov mohol objaviť už koncom leta. Prototyp pripravovanej vlajkovej lode sa dokonca už teraz objavil v databáze benchmarkov.

 

Reč je o HTML5 teste, ktorý odhalil nový Samsung Galaxy Note 9 a jeho opäť veľký “nekonečný” displej. Novinka podľa benchmarku ponúkne pomer strán 18:9, takže sa opäť môžeme tešiť na pomerne úzke rámčeky a možno pre niekoho nezvyčajne dlhý displej.

Galaxy Note 9 ponúkne nekonečný infinity displej

Uniknutý benchmark taktiež prezrádza, že prototyp Samsungu Galaxy Note 9 beží na Androide 8.0 Oreo. Modelové označenie smartfónu je SM-N960, čo je jasný pokračovateľ Galaxy Note 8, ktorý poznáme pod modelovým označením SM-N950. Dá sa teda očakávať, že Samsung bude neustále v označovaní modelu číslo zvyšovať o 10ku.

V tejto chvíli ešte nepoznáme bližšie špecifikácie pripravovaného Samsungu Galaxy Note 9. Isté však je, že sa bude jednať o vlajkovú loď ako sa patrí, takže sa môžeme tešiť opäť na vysoký výkon, kvalitný a veľký displej, no a nebude chýbať ani množstvo zaujímavých funkcií.

Zdroj: Gsmarena.com, úvodný obrázok: YouTube, obrázok v článku Gsmarena.com

TIP  Google Duplex dokáže pomocou takmer dokonalého napodobnenia spôsobu ľudskej konverzácie za vás dohodnúť rôzne stretnutia alebo rezervácie

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.