Gabriel Aul: Máme viacero buildov, ktoré v Internom Ringu vyzerajú dobre... | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Gabriel Aul: Máme viacero buildov, ktoré v Internom Ringu vyzerajú dobre…

Novinky

Gabriel Aul: Máme viacero buildov, ktoré v Internom Ringu vyzerajú dobre…

Ak patríte medzi používateľov programu Windows Insider tak máme pre vás dobré správy. Včera Gabriel Aul prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že by sme sa mohli dočkať nového buildu už koncom tohto týždňa.

GA_status

“Máme viacero buildov, ktoré v Internom Ringu vyzerajú dobre. Je možné, že ich koncom tohto týždňa vypustíme pre Fast Ring.”

Microsoft posledný build vypustil pre Windows 10 a Windows 10 Mobile  v ten istý deň, teda je celkom možné, že nový build, o ktorom Gabriel Aul hovorí bude vypustený opäť pre obe platformu súčasne, avšak či tomu bude naozaj tak uvidíme.

Zdroj: Twitter.com

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.