Futuristická hra Shadowrun Returns, ktorá vás zavedie do roku 2054 je dostupná nasledujúcich 24 hodín zadarmo. Ideš do toho? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Futuristická hra Shadowrun Returns, ktorá vás zavedie do roku 2054 je dostupná nasledujúcich 24 hodín zadarmo. Ideš do toho?

PC hry

Futuristická hra Shadowrun Returns, ktorá vás zavedie do roku 2054 je dostupná nasledujúcich 24 hodín zadarmo. Ideš do toho?

Vysvedčenie sa pomaly, ale isto blíži a spolu s ním aj dlhé letné prázdniny, ktoré sú pre mnohých obdobím, počas ktorého strávia za počítačom výrazne viac času ako inokedy. Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti hru  Shadowrun Returns, ktorú aktuálne môžete nasledujúcich 24 hodín stiahnuť úplne zadarmo.

Shadow run return deluxe zadarmo

Zdroj: vlastný

Shadows Returns je hra, ktorá uzrelo svetlo predajných pultov v roku 2013 a od vtedy si získala srdcia viacerých hráčov. Jedná totiž o zaujímavú hru v štýle ťahovej RPG, ktorá vás zavedie do ďalekej budúcnosti. Konkrétne do roku 2054 kde mágia a technológie idú ruke v ruke. Príbeh hry je postavený okolo vášho priateľa, ktorý  bol zabitý. Vy, ako hlavná postava sa následne pustíte do vyšetrovania na vlastnú päsť. Vašim motivátorom totiž je odmena, ktorú získate za vyriešenie tohto prípadu. Hra ponúka zároveň viacero charakterov, ktoré interagujú s prostredím odlišne.  Zároveň prostredie ponúka viacero možnosti smerovania príbehu kde budete musieť neraz zapnúť mozgové závity na to, aby ste sa posnuli ďalej.

CD kľúč ku hre získate prostredníctvom Humblebundle.com úplne zadarmo. Následne je ho potrebné aktivovať na Steame.

Zdroj: vlastný, Youtube, via PCGamer

 

TIP  Fortnite je aktuálne na Xboxe vo veľkej zľave. Ponuka však čoskoro skončí!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.