Ďalší krásavec na obzore, Funker W 5.5 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ďalší krásavec na obzore, Funker W 5.5

Novinky

Ďalší krásavec na obzore, Funker W 5.5

Ponuka Windows zariadení musíme priznať nie je boh vie čo, ale v poslednej dobe sa táto situácia mení. Dôkazom toho je aj ďalšie zariadenie na trhu, W 5.5 od pre nás neznámeho španielskeho výrobcu Funker (spoločnosť bola založená v roku 2010).

funker W 5.5_2

Funker W 5.5 špecifikácie

Od zariadenia Funker W 5.5 nečakajte toho moc veľa, hoci sa jedná o zariadenie strednej triedy, ktoré by mohlo podľa jeho špecifikácií a čerstvého dizajnu priniesť do segmentu stredne náročných používateľov nový vietor. Funker W 5.5 ponúka veľký 5,5 displej s HD rozlíšením (1280x720px) a krycím sklíčkom Gorilla Glass, procesorom Qualcomm Snapdragon 410 s taktom 1,2 GHz (64-bitový), ktorému bude sekundovať 2 GB operačnej pamäte RAM s vnútorným úložným priestorom 16 GB (s podporou SD kariet) a grafickým čipom Adreno 306. Na zadnej strane zariadenia nájdeme 13 Mpx fotoaparát s dvojitým bleskom, ktorý sa v poslednej dobe stáva štandardom vo vyššej strednej triede. Sekundovať zadnej kamere bude na prednej strane 5 Mpx šošovka, vďaka ktorej zachytíte každé „selfíčko“ v plnej kráse. Batéria dostala kapacitu 2600 mAh. V základnej výbave nebude tiež chýbať  podpora 4G LTE, GPS či Glonass. A na záver vás bude asi zaujímať čo tento krásavec bude stáť, podľa dostupných informácií by to malo byť niečo okolo 240 eur, resp. 6500 KČ.

Čo vravíte na tohto krásavca, dali by ste si povedať?

TIP  Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny

Zdroj: funkertech.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.