Funkcia „Pokračuj na PC“ je už dostupná aj pre iOS. Dostane ju aj Windows Phone? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Funkcia „Pokračuj na PC“ je už dostupná aj pre iOS. Dostane ju aj Windows Phone?

Apple

Funkcia „Pokračuj na PC“ je už dostupná aj pre iOS. Dostane ju aj Windows Phone?

S posledným Windows 10 Build-om 16251, ktorý je dostupný už niekoľko dní pre členov programu Windows Insider prišla aj zaujímavá funkcia „Continue on PC“, teda pokračuj na PC, avšak nie pre Windows Phone zariadenia, ale pre Android smartfóny.

Najnovšie Microsoft pripravil túto funkcionalitu aj pre ďalší konkurenčný operačný systém, konkrétne pre iOS. Po tom, ako nainštalujete aplikáciu do smartfónu tak vás prevedie prostredníctvom viacerých slide-ov ako je možné nastaviť a využívať toto prepojenie s PC. Otázkou už len ostáva, kedy Microsoft prinesie túto funkciu aj na ich vlastnú platformu.

Continue on PC
Continue on PC

Zdroj: YouTube, iOS Store, vlastný

TIP  Apple má ďalší problém! Aktuálne čelí žalobe pre porušenie patentov zadnej kamery na iPhone 8 a iPhone X

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.