Funkcia Focused Inbox konečne zavíta aj do Outlooku na Windows 10 Mobile zariadeniach | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Funkcia Focused Inbox konečne zavíta aj do Outlooku na Windows 10 Mobile zariadeniach

Novinky

Funkcia Focused Inbox konečne zavíta aj do Outlooku na Windows 10 Mobile zariadeniach

Funkcia Focused Inbox konečne zavíta aj do Outlooku na Windows 10 Mobile zariadeniach

S funkciou Focused Inbox (filtrované vyhľadávanie) v aplikácii Outlook, ste sa mohli stretnúť na Vašom Windows 10 počítači, iOS a Android zariadeniach. Microsoft pred 9 mesiacmi prisľúbil, že funkcia v apríli zavíta aj do Outlooku na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile, no žiaľ nestalo sa tak a používatelia už 5 mesiacov márne čakajú na príchod tejto funkcie do ich emailového klienta.

Zdroj: Microsoft

Našťastie pre používateľov mobilnej Windows platformy máme dobré správy. Na nemeckom portáli Windowsunited.de sa objavil screenshot z aplikácie Outlook, v ktorom je jasne vidieť novú funkciu Focused Inbox. Vyzerá to teda tak, že nová funkcia sa postupne začne objavovať vo viacerých Insider buildoch, no zatiaľ je dostupná iba pre niektorých Release Preview používateľov vo Windows Insider programe a onedlho sa funkcia stane súčasťou buildov pre Fast Ring Insiderov a Microsoft túto funkciu bude používateľom prinášať v postupných vlnách.

Zdroj: windowsunited.de

Zatiaľ ale nič nieje oficiálne potvrdené, takže sa nedá ani určiť približný dátum príchodu pre ostatné Insider buildy a následne pre klasických používateľov. Dúfajme že to už nezaberie ďalšie mesiace a novú funkciu na Windows 10 Mobile smartfónoch uvidíme už čoskoro.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (mspoweruser.com)

TIP  Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.