Funkcia Časová os príde už čoskoro, Insideri ju obdržia v najbližších aktualizáciách | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Funkcia Časová os príde už čoskoro, Insideri ju obdržia v najbližších aktualizáciách

Novinky

Funkcia Časová os príde už čoskoro, Insideri ju obdržia v najbližších aktualizáciách

Funkcia Časová os príde už čoskoro, Insideri ju obdržia v najbližších aktualizáciách

Na včerajšej konferencií Windows Developer Day, nám Microsoft trošku viac priblížil funkciu Časová os, ktorá sa do Insider buildov dostane už čoskoro. Pôvodne mala byť súčasťou nadchádzajúcej aktualizácie Fall Creators Update, no neskôr sme zistili, že to Microsoft nakoniec nestihne a táto funkcia príde do radov bežných používateľov až v ďalšej aktualizácii Windows 10 Redstone 4, ktorej sa dočkáme niekedy v marci/apríli roku 2018. Na včerajšej nám túto funkciu trošku viac ozrejmil Kevin Gallo z Microsoftu, ktorý v tom momente používal ešte nevydaný Windows 10 Redstone 4 build 17005. Spolu s predstavením ďalších informácií ohľadom funkcie Časová os, nám prezradil aj to, že aktualizácia bude súčasťou ďalších Insider buildov. Ako prvý ju samozrejme obdržia Insideri v okruhu Skip Ahead.

Zdroj: mspoweruser.com

Funkcia Časová os sa od posledných fotiek a videí, ktoré sme videli už v máji tohto roku, moc nezmenila, no zopár noviniek sme sa dozvedeli. Nová funkcia bude dostupná prostredníctvom tlačidla “Zobrazenie úloh”, ktoré sa nachádza na spodnej lište hneď pri vyhľadávaní. Ďalšou novinkou je aj možnosť používať Virtual Desktop priamo cez funkciu Časová os. Ďalšou funkciou v Časovej osi bude aj možnosť vyhľadávania, ktorá sa nachádzala aj v predošlých konceptoch, no Microsoft nám ju doteraz vôbec nepriblížil.

Keďže aktualizácia Windows 10 Fall Creators Update dosiahla štádium RTM, už nieje takou veľkou prioritou pre softvérového giganta a vývoj vetvy Redstone 4 by sa mal v blízkej budúcnosti výrazne zrýchliť. To by znamenalo skorý príchod funkcie Časová os do systému Windows 10, no všetci dobre poznáme Microsoft a väčšinou keď je niečo sľubované v najbližšej aktualizácií, reálne sa toho dočkáme až v tej neskoršej. Tešíte sa na funkciu Časová os? Zatiaľ vyzerá byť veľmi dobrým pomocníkom pri práci, no realita bude možno iná.

TIP  Microsoft sa opäť chváli vysokým číslom aktívnych používateľov Windowsu 10, nárastom používateľov Cortany a mnoho ďalšieho

Zdroj: mspoweruser.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.