Connect with us

Fujitsu Windows 10 tablet prichádza s revolučným spôsobom autentifikácie, ktorý tu ešte nebol

Novinky

Fujitsu Windows 10 tablet prichádza s revolučným spôsobom autentifikácie, ktorý tu ešte nebol

Spoločnosť Fujitsu, ktorá je skôr známa pre slovenský či český trh svojimi fotoaparátmi predstavila nový Windows 10 tablet ARROWS Tab Q507/P-SP, ktorý prichádza s revolučnou biometrickou autentifikáciou, ktorá tu ešte nebola – Slide Passport.

Už asi ako tušíte pri autentifikácii sa bude využiť funkcia Slide, teda potiahnutie prstami po displeji s otočenou dlaňou k displeju, ktorá zohrá kľúčovú úlohu. Fujitsu totiž implementovalo pod displej v rámci rámiku zariadenia špeciálny senzor, ktorý má na starosti skenovanie dlaňových žíl, áno čítate správne – dlaňových žíl.

Zdroj: Fujitsu

Ďalšou cool vlastnosťou tohto zariadenia je odolnosť voči vode (IPX4) a prachu (PX5X).

Výrobca si však za tablet nechá aj poriadne zaplatiť, 85,300 Yenov, teda niečo pod 800 dolárov. Fujitsu ARROWS sa do predaja dostane oficiálne v auguste.

Zdroj: Fujitsu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

To Top
Táto webová stránka používa cookies, jej používaním vyjadrujete automaticky súhlas (podmienky používania stránky).