Francúzi prinesú tento rok bez rámčekový telefón Alcatel 5, ktorý bude vlajkovou loďou s vysoko konkurenčnou cenovkou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Francúzi prinesú tento rok bez rámčekový telefón Alcatel 5, ktorý bude vlajkovou loďou s vysoko konkurenčnou cenovkou

Novinky

Francúzi prinesú tento rok bez rámčekový telefón Alcatel 5, ktorý bude vlajkovou loďou s vysoko konkurenčnou cenovkou

Francúzi prinesú tento rok bez rámčekový telefón Alcatel 5, ktorý bude vlajkovou loďou s vysoko konkurenčnou cenovkou

Mobile World Congress 2018 sa pomaly, ale isto blíži. Jedná sa o jednu z najväčších akcií svojho druhu, na ktorej viacero výrobcov smartfónov či inej spotrebnej elektroniky oficiálne predstavuje svoje nové produkty. Výnimkou nebude ani spoločnosť Alcatel, ktorá by mala podľa aktuálne známych informácií predstaviť trojicu smartfónov – Alcatel 5, 3V a 1X. Informovala o tom samotná spoločnosť Alcatel na svojej oficiálne stránke na sociálnej sieti Twitter.

Alcatel 5 bude jedna z najdostupnejších vlajkových lodí na trhu

Podľa dostupných informácií, ktoré kolujú internetom tak vlajkovou loďou na rok 2018 by mal byť smartfón Alcatel 5, ktorá ako môžete vidieť vyššie na fotografii tak sa bude riadiť do kategórie bez rámčekových zariadení. Smartfón by mal disponovať dvojicou selfie fotoaparátov, USB Type – C portom, a technológiou rozpoznávania tváre. Čo sa týka ďalšej výbavy tak o tej sa moc zatiaľ nevie. Mnohých však poteší atraktívna cena, ktorá by sa mala pohybovať niekde na úrovni okolo 300 USD. Alcatel 3V by mal stáť o rovnú stovku menej. Alcatel 1X by mal byť najlacnejším z tejto trojice smartfónov. Mal by stáť okolo 100 USD.

Zdroj: Alcatel (Twitter)

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.