Foxconn možno vyrobí Android smartfón od Nokie
Connect with us

Foxconn možno vyrobí Android smartfón od Nokie

ŠPEKULÁCIE

Foxconn možno vyrobí Android smartfón od Nokie

Na internete sa už popísalo mnoho článkov nie len o odkúpení mobilnej divízie Nokie Microsoftom, ale aj o plánoch samotného fínskeho výrobcu mobilných telefónov, ktorému ku koncu roku bude končiť zmluva, na základe ktorej Nokia nemohla vyrábať smartfóny.  Pred pár týždňami sme vám priniesli informácie o plánoch Nokia, ktoré hovorili o návrate na trh s mobilnými telefónmi. Niekoľko dní na to Nokia tieto informácie vyvrátila a pár dni dozadu sa objavilo nové stanovisko Nokie, ktoré nakoniec potvrdilo pravdivosť týchto „vyvrátených“ fám.

Podľa najnovších správ, ktoré unikli do sveta týkajúce sa plánov fínskej Nokie sa začalo hovoriť o rozšírení spolupráce so spoločnosťou Foxconn, ktorá by mohla začať vyrábať smartfóny tohto fínskeho výrobcu už začiatkom budúceho roka.  Mimochodom Foxconn v súčasnosti pre Nokiu vyrába tablet pod označením N1, ktorý láme rekordy na čínskom trhu nie len v predajnosti, ale aj na odborných fórach, v rámci ktorých získal napríklad ocenenie Najlepší Android Tablet v Číne (event Sina Technology 2014).

Čo na to poviete, môžu byť zvesti založené na pravde?

Zdroj: Androidcommunity.com

TIP  Takto brutálne ma vyzerať Samsung Galaxy S10! Podľa autora ide o revolučný dizajn budúcnosti
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.