Unikli fotografie zariadenia „Samsung Galaxy TabPRO S“ s Windowsom 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikli fotografie zariadenia „Samsung Galaxy TabPRO S“ s Windowsom 10

Novinky

Unikli fotografie zariadenia „Samsung Galaxy TabPRO S“ s Windowsom 10

Na sociálnej sieti Twitter z účtu Evan Blass z evleaks unikli dnes obrázky tabletu  fotografie tabletu „Samsung Galaxy TabPRO S“ s dokovaciou stanicou a s operačným systémom Windows 10.

Samsung Galaxy TabPRO S

V súčasnosti avšak nie sú známe ešte žiadne technické špecifikácie zariadenia, ale je jasno vidieť, že tablet by mal prísť v dvoch farebných prevedeniach, v bielej a v čiernej, a bude poháňaný operačným systémom Windows 10.

Uvidíme či a kedy tablet bude oficiálne predstavený, ale šíria sa fámy, že by tomu mohlo byť aj v týchto dňoch na CES 2016 v Las Vegas, z ktorého údajne pochádzajú aj fotografie samotného zariadenia, no nechajme sa prekvapiť.

TIP  Skladací smartfón od Samsungu nebude vôbec lacný špás. Galaxy X má stáť až skoro 2000€

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.