Fotografie a Videá - nový názov pre aplikáciu Fotografie, Story Remix sa zrejme neujal | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fotografie a Videá – nový názov pre aplikáciu Fotografie, Story Remix sa zrejme neujal

Novinky

Fotografie a Videá – nový názov pre aplikáciu Fotografie, Story Remix sa zrejme neujal

Fotografie a Videá – nový názov pre aplikáciu Fotografie, Story Remix sa zrejme neujal

Microsoft to so zmenou názvu aplikácie Fotografie myslí naozaj vážne a pokračuje v testovaní nových názvov. Len včera sme Vám priniesli novinku o tom, že aplikácia Fotografie bola v Skip Ahead Insider buildoch premenovaná na Story Remix. Používateľom a samotnému Microsoftu sa zrejme tento názov po pár hodinách prestal páčiť a Insideri sa stretli už s druhým alternatívnym názvom pre aplikáciu Fotografie. Najnovšie aplikácia vystupuje pod názvom Fotografie a Videá.

Zdroj: mspoweruser.com

Názov Story Remix moc nedával logiku, keďže sa jedná iba o jednu z funkcií samotnej aplikácie Fotografie. Zmena sa nepozdávala veľkému množstvu používateľov a Microsoft si to zrejme zobral ku srdcu.

Fotografie a Videá budú zrejme oveľa lepšou alternatívou. Mnoho používateľov si  ale aj tak myslí, že nový názov aj tak spôsobí množstvo problémov pri používaní. V systéme sa nachádza ďalší video prehrávač Filmy a TV Programy, a niektorí používatelia si tieto dve aplikácie môžu veľmi ľahko medzi sebou pomýliť.

Ako vidíte z Tweetu Brandona LeBlanca, Microsoft je otvorený spätnej väzbe a vyzýva používateľov aby sa ku tejto téme vyjadrili. Má sa vôbec názov aplikácie Fotografie meniť? Ak áno, je názov Fotografie a Videá tou správnou voľbou?

TIP  Microsoft aktualizoval Cortanu na Windows 10 zariadeniach. Prináša nové funkcie a dostupná je pre každého s Windows 10 PC

Zdroj: mspoweruser.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.