Fotoaparát Lumie 1020 v roku 2018? Ako si poradí s konkurenciou? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fotoaparát Lumie 1020 v roku 2018? Ako si poradí s konkurenciou?

Novinky

Fotoaparát Lumie 1020 v roku 2018? Ako si poradí s konkurenciou?

Juan Bagnell sa pozrel do minulosti. Konkrétne sa zameral na smartfón Nokia Lumia 1020, ktorá bola medzi používateľmi smartfónov veľmi populárna. Dôvodom bol fotoaparát, ktorý dodnes dokáže potrápiť aj tie najlepšie a najvýkonnejšie smartfóny.

Lumia 1020 totiž z hľadiska fotoaparátu ponúkala na svoju dobu nevídané parametre, ktoré aj v dnešných dňoch vyvolávajú rešpekt. 41MPx snímač, s poctivou optickou stabilizáciou, xenónovým bleskom či technológiou PureView.

Juan Bagnell sa preto rozhodol výkon tohto fotoaparátu porovnať s aktuálne vlajkovou loďou spoločnosti Huawei. Výsledok viac ako 5-ročného vývoja mobilných fotoaparátov  si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: Youtube

TIP  Microsoft vyzýva na reguláciu technológie rozpoznávania tváre. Údaje môžu byť zneužité v reálnom živote

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.