Forecast: šikovná aplikácia pre počasie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Forecast: šikovná aplikácia pre počasie

Windows aplikácie

Forecast: šikovná aplikácia pre počasie

Neoddeliteľnou súčasťou každého smartphonu sú aplikácie, ktoré robia z Vášho telefónu skutočné chytré zariadenie. Takouto aplikáciou je aj Forecast, ktorá ponúka skvelo spracované počasie v telefóne.
Aplikácia ponúka celkom štyry záložky, v ktorých nájdete všetky potrebné informácie počnúc aktuálnou predpoveďou, týždennou, dokonca aj hodinovou vo Vami vybraných metropolách. Viacerí z Vás určite ocenia aj možnosť vytvorenia  “živej dlaždice” podľa Vášho gusta. Aplikáciu nájdete v store za 40 Kč, ako aj v trial verzii zadarmo.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre
 • myzu

  skusal som to pocasie.je dobre ponuka skoro vsetko co dobre pocasie ma ponuknut no chybaju satelitne snimky. Nestoji tl za tie peniaze vzhladom k tomu, ze za tie peniaze sa da kupit Meteoservis, ktory je v Lite verzii dokonca aj zadarmo a je rozhodne presnejsi v predpovedi teplot a ponuka super kvalitne satelitne snimky

 • pilgrim

  mali ste jasnejšie napísať, že appka je v CZ a v češtine. Zvláda aj slovenčinu a Slovensko?

  • martin

   Ano, samozrejme podporuje aj SK (dokonca aj mestske casti) a appka je prioritne v EN, popis v CZ je lebo je to odkaz na Cesky Store (staci dat stiahnut a stiahne sa aj z SK – podla nastaveneho regionu)

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.