Forecast: šikovná aplikácia pre počasie | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Forecast: šikovná aplikácia pre počasie

Windows aplikácie

Forecast: šikovná aplikácia pre počasie

Neoddeliteľnou súčasťou každého smartphonu sú aplikácie, ktoré robia z Vášho telefónu skutočné chytré zariadenie. Takouto aplikáciou je aj Forecast, ktorá ponúka skvelo spracované počasie v telefóne.
Aplikácia ponúka celkom štyry záložky, v ktorých nájdete všetky potrebné informácie počnúc aktuálnou predpoveďou, týždennou, dokonca aj hodinovou vo Vami vybraných metropolách. Viacerí z Vás určite ocenia aj možnosť vytvorenia  “živej dlaždice” podľa Vášho gusta. Aplikáciu nájdete v store za 40 Kč, ako aj v trial verzii zadarmo.

TIP  Aplikácia 1Password konečne prichádza aj s rozšírením pre prehliadač Microsoft Edge
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre
 • myzu

  skusal som to pocasie.je dobre ponuka skoro vsetko co dobre pocasie ma ponuknut no chybaju satelitne snimky. Nestoji tl za tie peniaze vzhladom k tomu, ze za tie peniaze sa da kupit Meteoservis, ktory je v Lite verzii dokonca aj zadarmo a je rozhodne presnejsi v predpovedi teplot a ponuka super kvalitne satelitne snimky

 • pilgrim

  mali ste jasnejšie napísať, že appka je v CZ a v češtine. Zvláda aj slovenčinu a Slovensko?

  • martin

   Ano, samozrejme podporuje aj SK (dokonca aj mestske casti) a appka je prioritne v EN, popis v CZ je lebo je to odkaz na Cesky Store (staci dat stiahnut a stiahne sa aj z SK – podla nastaveneho regionu)

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.