For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj

For Honor Ubisoft zadarmo

PC hry

For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj

Leto pomaly, ale isto klepe na dvere a s ním aj letné prázdniny. Mnohí určite zavítajú niekde na dovolenku a ďalší okrem behania po vonku využijú tento čas aj na odreagovanie sa za počítačom.

Najnovšie spoločnosť Ubisoft v rámci promo akcie si pripravila pre milovníkov hier skutočnú chuťovku v podobe taktickej hry For Honor, ktorú si môžu záujemcovia stiahnuť úplne zadarmo do svojich počítačov. Podmienkou však je, aby ste to stihli do 18. júna 20:00, teda do pondelka a zároveň hru si nainštalovali cez bezplatné konto Uplay.

For Honor je taktická hra ocenená viacerými redakciami

Pretých, ktorí hru nepoznajú tak sa jedná o taktickú hru odohrávajúcu sa v kulisách stredoveku kde medzi sebou bojujú rytieri, Vikingovia a samurajovia. Hra ponúka viacero charakterov, ktoré sa od seba líšia viacerými vlastnosťami, ktoré vám určite odporúčame naštudovať pretože bez toho, aby ste ich poznali ťažko uspejete v súbojoch. Hra ponúka ako kampaň tak aj multiplayer, v ktorom strávite pravdepodobne väčšinu času.

Hru stiahnete z (zdrojového) odkazu nižšie. PS: nezabudnite sa poponáhľať, ponuka je totiž časovo limitovaná.

Zdroj: Ubisoft, úvodný obrázok: vlastný

TIP  64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.