Fluent Desing zmení aj ponuku Štart. Takto bude vyzerať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fluent Desing zmení aj ponuku Štart. Takto bude vyzerať

Novinky

Fluent Desing zmení aj ponuku Štart. Takto bude vyzerať

Fluent Design je definitívne najväčšia oznámená novinka na Builde 2017, ktorú sme mohli doteraz vidieť implementovanú vo viacerých aplikácia, napríklad v Groove Music, Microsoft Fotografie a v ďalších.

Počas tohto eventu Microsoft zdieľal aj viacero náhľadov nového rozhrania, ktoré by mal Fluent Desing priniesť, a tým najnovším je aj ponuka Štart, ktorú si môžete pozrieť nižšie (všimnite si aj hovering efekt).

Ako ste mohli vyššie vidieť tak nové prvky je možné nájdeme v ako v rámci bočnej ponuky aplikácií tak aj v oblasti Živých dlaždíc.  Fluent Design by mal prísť spolu s veľkou aktualizáciou Fall Creators Update, ktorá je očakávaná počas jesene tohto roka.

Zdroj: Windowslatest, úvodný obrázok (vlastný)

 

TIP  Zac Bowden: "Oficiálne oznámenie Andromeda OS aktuálne nehrozí". Microsoft projekt odsúva pravdepodobne na rok 2019

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.