Fluent Design nájdeme už aj v Office Mobile aplikáciách | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fluent Design nájdeme už aj v Office Mobile aplikáciách

Microsoft fluent desing

Novinky

Fluent Design nájdeme už aj v Office Mobile aplikáciách

Microsoft včera vypustil ďalšiu aktualizáciu pre Office Mobile aplikácie pre Windows 10 a Windows 10 Mobile. Najnovšie aktualizácie Office Mobile aplikácií sú dostupné, no zatiaľ len pre Insiderov. Prvky Fluent Designu konečne prichádzajú aj do Office Mobile aplikácií. V aplikáciách konečne uvidíte prvky ako akrylové rozmazané pozadie alebo svetelné označovanie pri prechádzaní kurzorom cez prvky aplikácie.

Zdroj: windowscentral.com

Aktualizácia neprichádza s changelogom ako zvyčajne, no iné vizuálne zmeny okrem Fluent Designu sa neobjavili. Tým pádom s aplikáciou prišli aj rôzne menej podstatné opravy chýb alebo vylepšenie výkonu po aktualizácii. Najnovšie verzie Office Mobile aplikácií sú už dnes dostupné pre Insiderov priamo z Windows Store.

Zdroj: windowscentral.com

Aké prvky prinesie očakávaný Fluent Design? V minulom článku sme pre Vás pripravili prehľad všetkých vizuálnych prvkov, ktoré Fluent Design prinesie do operačného systému Windows 10.

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Nakupovanie v zahraničí bude o niečo jednoduchšie. Paypal služba dostala preklad do slovenčiny a češtiny
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.