Flipboard opäť dostupný v Store, čoskoro aj pre zariadenia s 512 MB RAM | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Flipboard opäť dostupný v Store, čoskoro aj pre zariadenia s 512 MB RAM

Windows aplikácie

Flipboard opäť dostupný v Store, čoskoro aj pre zariadenia s 512 MB RAM

Známa čítačka Flipboard je opäť vo Windows Phone Store k stiahnutiu,  dostupná je pre telefóny s Windows Phone 8.1.

Aplikácia nebola dostupná zhruba týždeň po oficiálnom vypustený kedy ju výrobca stiahol z dôvodu, že vyhadzovala chybu.

Mnohých z nás sklamalo, že Flipboard bol dostupný len pre telefóny s 1 GB RAM, avšak podľa najnovších vyjadrení developera na sociálnej sieti Facebook vývojári pracujú na optimalizácii aplikácie aj pre zariadenia s 512 MB RAM.

Flip_tweet

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.