Flappy Birds s Putinem | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Flappy Birds s Putinem

Windows Hry

Flappy Birds s Putinem

Windows phone 8.1, Flappy Bird, Flappy Putin

V Windows store sa objavila skvelá paródia hry Flappy Bird, Flappy Putin. Ako už z názvu možno vyčítať v hlavnú úlohu tu bude hrať Ruský prezident.  Po zapnutí hry si zvolíte načom chcete letieť – orol, žralok alebo raketa. Princíp hry ostáva nezmenený od pôvodnej verzie, teda vašim cieľom je sa vyhnúť potrubiam a doletieť čo najďalej. Avšak aby to nebolo také jednoduché, tak váš orol (resp. žralok alebo raketa) neustále bude padať, čo robí nakoniec z hry zábavného spoločníka.

725ab0cf-294d-4847-9b0d-732f8eaf323f

ba3c0441-2843-4e65-bc99-1328fca89ed1

 

Hru stiahnete na tejto adrese alebo alebo môžete použiť QR kód.

 

putinqr2

 

 

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.