Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone

Novinky

Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone

Pod taktovkou Fitbit prichádza jedno z prvých zariadení určených aj pre Windows Phone, ktoré môžme bez výčitok nazvať „chytré“ hodinky. Fitbit Surge fitness je zariadenie, ktoré ocenia hlavne aktívny športovci. Surge fitness bude mať veľký displej, vďaka  ktorému nezmeškáte už žiaden hovor alebo smsku, avšak toto malé zariadenie ponúkne oveľa viac. Toto šikovné zariadenie obsahuje v sebe aj GPS modul, snímač tepu, krokomer, monitoring vášho spánku, analýzy vášho progresu a množstvo ďalších vychytávok. Cena tohto zariadenia je určená na 249 dolárov, a v predaji by sa mala objaviť už v priebehu blízkej budúcnosti.

Má podľa Vás takýto produkt šancu na úspech? Boli by ste ochotný investovať do ňho toľko peňazí?

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Jakub Vrana

    Noo…rozmyslal by som nad tym. Nakolko sa venujem behu, tak by to nemuselo byt zle. olko penazi stoji aj sporttester s GPS. Zalezalo by, aku pridanu hodnotu by som dostal, aby som presiel s overených sporttesterov na takuto Microsoft alternativu. Skor by som asi uvital Connect Garmin aplikaciu pre Windows phone

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.