Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone

Novinky

Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone

Pod taktovkou Fitbit prichádza jedno z prvých zariadení určených aj pre Windows Phone, ktoré môžme bez výčitok nazvať „chytré“ hodinky. Fitbit Surge fitness je zariadenie, ktoré ocenia hlavne aktívny športovci. Surge fitness bude mať veľký displej, vďaka  ktorému nezmeškáte už žiaden hovor alebo smsku, avšak toto malé zariadenie ponúkne oveľa viac. Toto šikovné zariadenie obsahuje v sebe aj GPS modul, snímač tepu, krokomer, monitoring vášho spánku, analýzy vášho progresu a množstvo ďalších vychytávok. Cena tohto zariadenia je určená na 249 dolárov, a v predaji by sa mala objaviť už v priebehu blízkej budúcnosti.

Má podľa Vás takýto produkt šancu na úspech? Boli by ste ochotný investovať do ňho toľko peňazí?

TIP  Nokia získala ďalších 100 miliónov dolárov na vývoj a výrobu nových smartfónov
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.