Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone

Novinky

Fitbit Surge fitness hodinky pre Windows Phone

Pod taktovkou Fitbit prichádza jedno z prvých zariadení určených aj pre Windows Phone, ktoré môžme bez výčitok nazvať „chytré“ hodinky. Fitbit Surge fitness je zariadenie, ktoré ocenia hlavne aktívny športovci. Surge fitness bude mať veľký displej, vďaka  ktorému nezmeškáte už žiaden hovor alebo smsku, avšak toto malé zariadenie ponúkne oveľa viac. Toto šikovné zariadenie obsahuje v sebe aj GPS modul, snímač tepu, krokomer, monitoring vášho spánku, analýzy vášho progresu a množstvo ďalších vychytávok. Cena tohto zariadenia je určená na 249 dolárov, a v predaji by sa mala objaviť už v priebehu blízkej budúcnosti.

Má podľa Vás takýto produkt šancu na úspech? Boli by ste ochotný investovať do ňho toľko peňazí?

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.