Firefox dostáva aktualizáciu, ktorá prináša nové funkcionality, ktoré by ocenili aj používatelia iných internetových prehliadačov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Firefox dostáva aktualizáciu, ktorá prináša nové funkcionality, ktoré by ocenili aj používatelia iných internetových prehliadačov

FireFox

Windows aplikácie

Firefox dostáva aktualizáciu, ktorá prináša nové funkcionality, ktoré by ocenili aj používatelia iných internetových prehliadačov

Ak patríte medzi aktívnych používateľov internetového prehliadača Firefox, ktorí sú zapojení v programe  Test Pilot, tak vás tieto správy potešia. FireFox totiž dostáva dve nové funkcionality, ktoré sú dostupné od včerajšieho dňa.

Prvou z dvoch nových funkcií je Firefox Color. V preklade sa jedná o funkcionalitu, ktorá umožňuje prispôsobenie témy podľa vášho gusta, resp. jej vytvorenie. Napríklad zmenu pozadia, textu, ikoniek a podobne. Zároveň takto upravené témy budete môcť zdieľať so svojimi priateľmi.

Druhou a zaujímavejšou funkciou, ktorú už vo vybraných internetových prehliadačoch vďaka rozšíreniam tretích strán nájdeme, je Side View. Táto funkcionalitu umožňuje zobrazenie dvoch rôznych stránok v rovnakom okne.

Na to, aby ste mohli tieto nové funkcionality vyskúšať, musíte byť členom programu Test Pilot, v rámci ktorého budete mať prístup k ešte oficiálne nedostupným funkcionalitám.

Zdroj: FireFox, úvodný obrázok: Youtube (Firefox)

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.