Mozilla uvoľnila ďalšie informácie o dizajne Firefoxu
Connect with us

Mozilla uvoľnila ďalšie informácie o dizajne Firefoxu

Novinky

Mozilla uvoľnila ďalšie informácie o dizajne Firefoxu

Po pôvodných sľuboch Mozilly na prácach nového internetového prehliadača pre Windows 8, ktoré skončili fiaskom a sľuboch z pred pár dni, ktoré sa týkali prípravy nového internetového prehliadača pre Windows 10 to vyzerá tak, že Mozilla svoje sľuby tentokrát dodrží.

Mozilla včera publikovala viacero obrázkov, na ktorých predstavila nový dizajn svojho prehliadača. Chad Weiner (CEO spoločnosti) na margo novo predstaveného dizajnu povedal:

Dizajn sa vám môže zdať povedomý pretože jeho cieľom je zabezpečiť hladký prechod pre používateľov Firefoxu na nový Windows 10. Chceli sme aby Firefox bol prvotriednym zážitkom, takže sme urobili viacero jemných vylepšení vzhľadu tak aby ladili so systémom Windows 10 a zároveň to bol „Firefox“.

mozilla_1

Kompletný prehľad dizajnu si môžete pozrieť na stránkach Mozilly.

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.