Fanúšikovia futbalu, spestrite pozornosť | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fanúšikovia futbalu, spestrite pozornosť

TIP REDAKCIE

Fanúšikovia futbalu, spestrite pozornosť

Ak ste fanúšikom futbalu, určite by ste nemali prehliadnuť novú hru vo Windows Phone Store Dream League Soccer, ktorá prináša „spoločníka“ na dlhé hodiny. Hra ponúka prepracované grafické prostredie, ktoré je kvalitou typické hlavne pre spoplatnené hry. Čo sa týka hrateľnosti, nemáme hre čo vytknúť. V pravom spodnom rohu sa nachádza joystick, ktorým ovládate hráčov, v ľavej časti sa nachádza trojica tlačidiel slúžiacich na prihrávky, strely a „šmýkačky“. Počas hry Vás bude sprevádzať komentátor, ktorý častokrát vie aj z menej akčnej situácie vytvoriť záživný „backround“, ktorý oceníte v slabších chvíľach  zápasoch.   Hru nájdete vo Windows Phone Store momentálne zadarmo.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.