Fanúšikovia futbalu, spestrite pozornosť | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Fanúšikovia futbalu, spestrite pozornosť

TIP REDAKCIE

Fanúšikovia futbalu, spestrite pozornosť

Ak ste fanúšikom futbalu, určite by ste nemali prehliadnuť novú hru vo Windows Phone Store Dream League Soccer, ktorá prináša „spoločníka“ na dlhé hodiny. Hra ponúka prepracované grafické prostredie, ktoré je kvalitou typické hlavne pre spoplatnené hry. Čo sa týka hrateľnosti, nemáme hre čo vytknúť. V pravom spodnom rohu sa nachádza joystick, ktorým ovládate hráčov, v ľavej časti sa nachádza trojica tlačidiel slúžiacich na prihrávky, strely a „šmýkačky“. Počas hry Vás bude sprevádzať komentátor, ktorý častokrát vie aj z menej akčnej situácie vytvoriť záživný „backround“, ktorý oceníte v slabších chvíľach  zápasoch.   Hru nájdete vo Windows Phone Store momentálne zadarmo.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • peco

    odporučam

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.