Fallout: Miami mód prinesie slnko, more, piesok a post apokalypsu. Pozrite si oficiálny trailer, ktorý vábi hráčov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fallout: Miami mód prinesie slnko, more, piesok a post apokalypsu. Pozrite si oficiálny trailer, ktorý vábi hráčov

fallout miami

PC hry

Fallout: Miami mód prinesie slnko, more, piesok a post apokalypsu. Pozrite si oficiálny trailer, ktorý vábi hráčov

Ak aktívne sledujete dianie sa okolo hry Fallout tak vám nemohli ujsť najnovší trailer týkajúci sa módu Miami.

Najnovšie správy totiž hovoria o tom, že mód Miami by mal priniesť viacero noviniek. Vrátane slnečného počasia ako aj mora. Jednoducho krásneho prostredia vhodného na dovolenku, teda až na post apokalypsu, ktorá vám nabúra dennú „rutinu“. Nižšie si môžete pozrieť trailer na Fallout: Miami, ktorý sa dostal do obehu len niekoľko dní dozadu.

Oficiálny trialer hry Fallout: Miami

Vyzerá to skutočne zaujímavo. Trailer, ktorý ste mohli vidieť vyššie prináša defakto ukážku prostredia, v ktorom budete tráviť desiatky hodín a poukazuje na to, že mesto je rozdelené do viacerých dištriktov ako je napríklad rezidenčná zóna, obchodná zóna, turistické pasáže, nákupné centra a podobne. Inými slovami hra by mala priniesť rozmanité prostredie, ktoré sľubuje hodiny zábavy.

Ak by ste sa chceli ponoriť do atmosféry hry o niečo hlbšie tak nižšie si môžete pozrieť GamePlay, ktorý zachytil Milan Brajkovic venujúci sa hre o niečo podrobnejšie. Ak vás táto téma zaujíma viac tak určite odporúčame navštíviť aj Milanov blog falloutmiami.blogspot.com kde sa hre venuje podrobne a na pravidelnej báze prináša najnovšie informácie.

Zdroj: PCGamer, vlastný, úvodný obrázok: Youtube (Fallout Miami)

TIP  Fortnite je aktuálne na Xboxe vo veľkej zľave. Ponuka však čoskoro skončí!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.