Fall Creators Update už beží na 90% všetkých Windows 10 počítačov. Ďalšia veľká aktualizácia je za rohom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Fall Creators Update už beží na 90% všetkých Windows 10 počítačov. Ďalšia veľká aktualizácia je za rohom

Windows 10

Fall Creators Update už beží na 90% všetkých Windows 10 počítačov. Ďalšia veľká aktualizácia je za rohom

Fall Creators Update už beží na 90% všetkých Windows 10 počítačov. Ďalšia veľká aktualizácia je za rohom

Príchod ďalšej veľkej aktualizácie operačného systému Windows 10 sa nezadržateľne blíži a spoločnosť Microsoft má na konte zrejme ďalší rekord, ktorý sa ale týka “staršej” (aktuálnej) aktualizácie Fall Creators Update. Aktuálna verzia operačného systému Windows 10 pokorila hranicu 90% a na tomto čísle sa zrejme na najbližší týždeň zastaví, informovala o tom agentúra AdDuplex, ktorá každý mesiac sprostredkúva štatistiky ohľadom operačného systému Windows.

Fall Creators Update je najrýchlejšie rastúca aktualizácia

Zdroj: mspoweruser.com

“Fall Creators Update je bezpochyby najrýchlejšie šíriaca sa aktualizácia, “ komentuje agentúra AdDuplex vo svojej správe. Aktuálna verzia operačného systému Windows 10 zažila naozaj rýchly a presvedčivý štart, no po dvoch mesiacoch sa jej nárast začal spomaľovať. Po “horšom” období sa opäť uchytila a momentálne dominuje medzi verziami operačného systému Windows 10. Bezpochyby tomuto výsledku pomohlo aj ukončenie podpory najstaršej verzie operačného systému Windows 10. Fall Creators Update si svoje historické maximum zrejme dlho neudrží.

Spring Creators Update je za rohom

Aktualizáciu Fall Creators Update čoskoro z trónu zosadí nová aktualizácia s názvom Spring Creators Update. Tá by sa do obehu mala dostať už v priebehu niekoľkých týždňov. Tešíte sa na novú veľkú aktualizáciu a zmeny, ktoré prinesie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Najnovšia aktualizácia pre Windows 10 KB4103721 na niektorých PC spôsobuje čiernu obrazovku
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.