Najčítanejší Windows 10 portál

Fall Creators Update aktualizácia na smartfóny zavíta už čoskoro

Zdroj: vlastný

Aktualizovali ste si už svoje PC? Ak áno tak určite mnohí z vás netrpezlivo čakajú aj na aktualizáciu pre Windows 10 Mobile zariadenia, ktorá by podľa všetkého mohla zavítať na naše smartfóny už čoskoro.

Windows 10 Mobile Fall Creators Update v Preview Release okruhu

Tak ako to bolo aj v prípade PC zariadení tak aktualizácia najprv zavítala pre Preview Realease Ring (okruh) a tak sa teraz deje aj na smartfónoch. Dnes v skorých raných hodinách používatelia začali hlásiť, že pre ich smartfóny s Windows 10 Mobile je dostupná nová aktualizácia. Ako môžete vidieť nižšie na obrázku tak sa jedná o Windows 10 Mobile Build 1709, inými slovami reč je o Windows 10 Mobile Fall Creators aktualizácii.

Zdroj: Reddit

Aktualizácia by tak mohla podľa všetkého v priebehu nasledujúcich dní doraziť aj do Release okruhu, teda pre všetkých. Ak patríte medzi nedočkavcov tak je potrebné zapojiť sa do jedného z Insider okruhov.

Na druhej strane treba povedať, že veľa noviniek si pre komerčného používateľa Microsoft nepriniesol. Totiž ako už viackrát avizoval tak jeho posledné aktivity sa nesú v duchu vylepšovania funkcionalít pre biznis klientelu.

Zdroj: vlastný

 

TIP  Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.