Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

facebook up down button nova funkcia facebook

Novinky

Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Už dávnejšie sa hovorilo no novej funkcii hodnotenia komentárov na sociálnej sieti Facebook a tak sa teraz vo vybraných krajinách aj deje. Konkrétne dostupnosť tejto funkcionality hlásia medzi prvými používatelia z Nového Zélandu a Austrálie.

Facebook pridáva možnosť označovania komentárov. Ľahko tak roztriedite užitočné informácie od tých menej užitočných

Reč je konkrétne a pridaní možnosti UpDown, ktoré pri komentároch sú znázornené dvomi šípkami. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie tak aj napriek tomuto novému spôsobu ohodnotenia komentárov používateľ Facebook ponechal aj naďalej tlačidlo Like.

V každom prípade táto funkcia prináša do online priestoru sociálnej siete možnosť ohodnotenia názoru používateľa ďalšími ľuďmi. Na druhej strane, táto funkcia bude mať aj sekundárnu úlohu. Vďaka tomuto hlasovaciemu systému bude môcť používateľ rýchlo rozpoznať užitočný príspevok od neužitočného.  Mimochodom, obdobnú funkcionalitu určite dobre poznajú používatelia fóra Reddit, kde je už nejaký ten piatok dostupná.

Zdroj: thenextweb.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Microsoft vyzýva na reguláciu technológie rozpoznávania tváre. Údaje môžu byť zneužité v reálnom živote

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.