Facebook zabíja malých publisherov, mení radikálne nástenku používateľov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Facebook zabíja malých publisherov, mení radikálne nástenku používateľov

Novinky

Facebook zabíja malých publisherov, mení radikálne nástenku používateľov

Facebook zabíja malých publisherov, mení radikálne nástenku používateľov

Facebook mení nástenku používateľov. Dnes, viacero publisherov ako aj menších spoločností ktoré prinášajú každý deň nový obsah zalial po aktualizácii aplikácie Facebook pot, ten totiž mení nástenku používateľov a to radikálne.

Facebook zavádza novú nástenku – Facebook Prieskumník

Facebook ku dnešnému aktivoval viacerým krajinám v Strednej Európe vrátane Slovenska novú funkciu – Prieskumníka. Na nej samej by nebolo nič zlé, keby nezmenil algoritmus zobrazovania príspevkov na hlavnej stránke, resp. feede používateľov. Po novom totiž používatelia na svojej hlavnej stránke uvidia už len statusy priateľov ako aj to čo lajkovali. A aby sme nezabudli, uvidia ešte platené reklamy.

Zdroj: vlastný

Prieskumník, alebo Explore Feed zase bude slúžiť na oddelenie príspevkov stránok od statusov používateľov. Druhou pod pásovkou je aj to, že tento feed nie je možné zobraziť chronologicky a bude a zobrazuje sa podľa neznámeho algoritmu.

Preto ak ste fanúšikom našej stránky budeme veľmi radi ak si náš web pridáte do obľúbených položiek, aby ste sa jednoduchšie dostali k nášmu obsahu.

Zdroj: vlastný

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.