Facebook vypol Prieskumníka! Všetky príspevky tak môžeme opäť vidieť na jednej nástenke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Facebook vypol Prieskumníka! Všetky príspevky tak môžeme opäť vidieť na jednej nástenke

Novinky

Facebook vypol Prieskumníka! Všetky príspevky tak môžeme opäť vidieť na jednej nástenke

Facebook vypol Prieskumníka! Všetky príspevky tak môžeme opäť vidieť na jednej nástenke

V priebehu minulého týždňa sme vám priniesli report, v ktorom sme vás informovali o tom, že Facebook plánuje vypnúť Prieskumníka. Tak sa teraz aj deje. Od neskorých pondelňajších hodín Prieskumník zmizol z Facebooku. Po novom teda v ponuke menu nájdete len kolónku „Novinky“.

Facebook Prieskumník je preč

Zdroj: vlastný

Facebook sa k tomuto kroku uchýlil po 6-mesačnom testovaní rozdelenia nástenky na dve. V jednej sa nachádzali príspevky priateľov spolu s platenou reklamu a na druhej nástenke ste mohli vidieť príspevky zo stránok. Dôvodom vypnutia Prieskumníka boli negatívne reakcie samotných používateľov.

Ľudia nechcú oddelené nástenky. V prieskumoch nám povedali, že sú menej spokojný s postami, ktoré vidia a dve nástenky im nijak nepomohli, aby boli vo väčšom spojení s priateľmi a rodinou.“

Zdroj: vlastný

TIP  Krásne gesto od Elona Muska. Do Thajska posiela posádku inžinierov z Space X a The Boring Company, aby pomohli

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.