Facebook testuje farebné komentáre | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Facebook testuje farebné komentáre

facebook

Novinky

Facebook testuje farebné komentáre

Facebook testuje farebné komentáre

Vyzerá to tak, že sa na Facebooku blíži veľmi zaujímavé obdobie. Gigant totiž skúša funkciu, vďaka ktorej si užívateľ môže vybrať svoju vlastnú farbu pozadia komentáru. Pripravte sa tak na vizuálnu kakofóniu, ktorá určite nastane.

Do testovania je zatiaľ zapojené iba malé množstvo vybraných užívateľov. Tým je, podľa správ, pri komentovaní umožnené využívať funkciu a vybrať si tak farbu pozadia podľa vlastného uváženia. Avšak, nie je všetko ružové a táto funkciu je zatiaľ povolená len pre mobilné zariadenia.

Mnohí ľudia sa na internete vyjadrili, že farebné komentáre v kombinácií s farebnými príspevkami pôsobí ako MySpace okolo roku 2000.

Facebook pridal funkciu farebných príspevkov v decembri minulého roka. Pôvodne to bolo dostupné iba užívateľom na operačnom systéme Android. Neskôr však bola táto funkcia sprístupnená pre užívateľov na iOS a na webovej verzií sociálnej siete.

zdroj: vlastný

Vďaka tomuto faktu si ľudia dovolia predvídať „priebeh života“ tejto funkcie. Žiaľ, vyzerá to tak, že to je len otázka času, kedy sa sprístupní pre všetkých… Zatiaľ však nie sú žiadne ďalšie detaily a jediné, čo k tomu Facebok dodal bolo: „Stále vyhľadávame a preskúmavame rôzne nové možnosti, ako spojiť ľudí a vytvoriť medzi nimi konverzáciu. Preto teraz testujeme novú funkciu v komentároch..

zdroj: thenextweb.com
úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.